KONST / Litografier / Färglitografi 14943244
nr 1494 3244
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, 3 st, Motiv från Stockholm respektive Uppsala. Signerade. Yttermått inklusive ram: 62x74-66x79 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 18:41:56
2/10 21:26:44
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm